Getuigenissen van klanten en gebruikers de Nagelkapjes Softclaws®

Deel ons ook uw bevindingen mee over SoftClaws® door te schrijven naar het volgend adres : Contacteer ons

Indien u een foto heeft van uw gezelschapsdier met zijn NagelKapjes SoftClaws®, aarzel niet om die op te sturen naar hetzelfde adres zodat we hem een plaatsje kunnen geven in onze Galerij.

"Ik heb de SoftClaws gekocht op aanraden van mijn zus.
Ik had er nog nooit van gehoord, maar niet geschoten is altijd mis.
Mijn hond is 13 jaar en sleepte met haar achterbenen licht over straat en de Softclaws geven haar teennagels weer de gelegenheid om aan te groeien.
Dus ook daar kunnen ze voor van toepassing voor andere honden.
Ook waren ze heel makkelijk aan te brengen.
Mijn hond liep enkele minuten onwennig, maar ze weet nu niet meer beter of het hoort er allemaal bij.
Ik ben heel tevreden en ook is de levering en service.
Met vriendelijke groet"

Adrienne K. - Rotterdam - Nederland - januari 2014

Top

"Beste,
Ben zéér blij met de nagelkapjes, jammer dat ik het geen 6 maanden eerder wist, voordat onze Flodder meubels en behang gesloopt had, heb ze heel vlot samen met m’n man kunnen aanbrengen, had nooit gedacht dat ‘t zo makkelijk zou gaan, ze heeft er heel even aan geknabbeld maar dan aanvaard. Dacht ze de volgende dag allemaal terug te vinden, maar nee hoor alles zat er nog aan, na 1 week is er één afgevallen en hebben direct ‘n nieuwe aangebracht en die zitten er nu al 3 weken op, raadt ‘t iedereen aan als poeslief overal aan krabt, goede uitvinding en ze heeft er totaal geen last van en krabt gewoon nog aan haar krabpaal, hoop dat ‘t blijft duren natuurlijk maar mijn eerste indruk is héél positief. In bijlage fotootjes van onze Flodder met haar valse nagels !!
Groetjes Vera"

Vera H. - Brasschaat - België - Juli 2013

Top

"Goedenavond,
Mijn kat is een echt vechtersbaasje - mijn meubels, maar ook ik was niet veilig als hij een knokbui had - en ik was dus ook ten einde raad met hem.
Toen ik op zoek ging via internet naar verdere oplossingen, vond ik SoftClaws vermeld op een site. Er stond bij dat het een vriendelijk alternatief was voor 'declawing', wat natuurlijk gruwelijk is! Ik heb vervolgens uw product met mijn dierenarts besproken, die het overigens nog niet kende, en zij gaf aan dat het haar een veilig en goed idee leek. Ook vroeg ze mij haar te laten weten of het product beviel, zodat zij het mogelijk ook anderen aan kon raden.
Zodoende, heb ik een set SoftClaws van u besteld en snel ontvangen. Mijn zusje en ik hebben samen mijn jongste kat, Bob, knalroze nagelkapjes gegeven! Ik had eerlijk gezegd wel verwacht dat hij ze toch van z’n nagels af zou weten te slopen binnen de kortste keren, maar na 2 kleine pogingen ze er af te bijten, nam hij ze voor lief.
Op bijgaande foto’s kunt u zien hoe stoer de SoftClaws hem staan!
Hij kan nog alles doen wat hij voorheen deed, alleen zijn mijn meubels nu veilig. Ik kan nu eindelijk m’n oude stoel vervangen door een nieuwe, nu dat hij de bekleding niet meer zal kunnen beschadigen.
Waar ik echter het meest blij mee ben: het feit dat hij mij niet meer kan krabben. Bob is lief, maar ziet mijn tenen als speelgoed die hij graag altijd met zijn klauwen vastgreep. Met de SoftClaws kietelt het alleen nog maar als hij dat doet!
Doordat hij mij ook niet meer kan krabben, speel ik ook veel geruster met hem, wat tot een merkbaar gedragsverschil bij heb heeft geleid. Hij is rustiger en ik ook!
Jullie website staat onder mijn favorieten opgeslagen en ik zal absoluut weer bestellen als ik door mijn voorraad heen dreig te raken, want het is écht een geweldig product dat ik iedereen aan kan raden!
Bedankt! Groetjes,"

Mathilde S. uit Den Haag - Nederland - Maart 2011

Top

"We ontvingen het pakket en zijn erg blij met uw producten. Het is geweldig, vooral voor onze meubelen, onze banken en onze vloer!
Tot ziens bij de volgende opdracht."

Martine P. - Chalon sur Saône - Frankrijk - Februari 2011

Top

"Voor mij is het de uitvinding van de eeuw!!!"

Edwin M. - Akersloot - Nederland - Februari 2011

Top

"Het idee is geweldig. Mijn nieuwe sofas zijn gered! En de Nagelkapjes roze geeft een leuke kant aan mijn kat. Over de levertijd is snel. Stop niet met de verdeling van deze magische caps!"

Clara S. - Boulogne Billancourt (92) - Frankrijk - November 2010

Top

"Goedemiddag,
Ik wil u bedanken voor het snelle verzenden van de Caps.
Een van onze katten krabt elk jaar in dezelfde periode haar kop kapot.
Dit is altijd net als we op vakantie gaan en mijn moeder komt oppassen.
Kapje om haar kop en een ongelukkige kat.
Net voor ons vertrek hoorde ik van de kapjes voor de nagel en een dag voor vertrek lagen ze in de brieven bus.
Het is onwijs goed gegaan, kapjes zijn goed blijven zitten en alles is genezen.
Wat een super oplossing. Ik hoop dat er meer katten geholpen kunnen worden.
Met vriendelijke groet,"

Liesbeth Marchese-Markus - Den Helder - Nederland - September 2010

Top

"goededag
Onze nagels XXL (Hond) hebben we gisteren ontvangen en meteen aangezet bij onze hond en het lijkt te werken.
We hadden deze nagels aangeschaft omdat onze hond problemen had met de groei van zijn nagels waardoor hij zijn voetkussens beschadigde en de dierenarts dit adviseerde . De zending lang duurde is zijn wond inmiddels al vrijwel genezen.
We hebben het reeds doorverteld aan onze club van ierse wolfshonden.
met vriendelijke groet,"

Corina van den Bosch - Beverwijk - Nederland - September 2010

Top

"Goedendag, ik wens u te feliciteren met uw site. Reeds vele jaren gebruik ik immers de Nagelkapjes en ik was verplicht om ze in de Verenigde Staten te bestellen waardoor er vertraging optrad en leveringskosten. Deze caps zijn werkelijk efficiënt en hoe ouder mijn 3 katten worden, des te meer appreciëren ze wanneer ik hun nagels nakijk ... Ze houden ze ook langer aan dan in het begin. Dankzij deze klauw cas blijven onze lederen fauteuils in prima staat ! Nogmaals bedankt en bravo voor uw vernieuwingszin en vakkundigheid."

Arnaud C. - Lyon (69) - Frankrijk - Juli 2009

Top

"Goededag,
Ik ben aangesloten bij de SPA.
Ik heb de NagelKapjes uitgetest op mijn moeder haar kat.
Deze laatste werd er helemaal niet door gehinderd.
Het is werkelijk een goede oplossing om in harmonie te leven met zijn kat zonder verontwaardigd te moeten zijn over de aangebrachte schade aan meubels, tapijten ...
Ik hoop dat er hierdoor minder katten zullen achtergelaten worden voor dit soort motief !"

Pascale M. - Lyon (69) - Frankrijk - Juli 2009

Top

Onze voorkeursgetuigenis : ze werd ons opgestuurd door Mevrouw Doeuvre, een echte door dieren gepassioneerde dame die de "Fanal des Animaux " leidt. De "Fanal des Animaux" is een vereniging voor bescherming van dieren waar meer dan 150 katten lieflijk werden ondergebracht in een groot huis. Deze vereniging heeft ons erg geraakt want ze ontfermt zich namelijk over oude katten waarvan de baasjes gestorven zijn of die gehospitaliseerd werden. De kat waarvan sprake in deze getuigenis, is een ondeugende soms te drukke deugniet, die best kan opschieten met zijn kleine vriendjes maar die de slechte gewoonte heeft om op de benen te springen van de vrijwilligers, met als gevolg diepe schrammen op de kuiten van de personen die er zich mee bezig houden. In geval van agressiviteit in de opvangtehuizen, is er meestal en ongelukkig genoeg geen andere oplossing dan het dier te laten inslapen dat zo veel last berokkent. Daarom heeft Mevrouw Doeuvre zich tot ons gewend om een alternatieve oplossing te zoeken die toelaat om de "kleine deugniet" in leve te laten in haar opvangtehuis.

"Beste mijnheer,
wel, we hebben gisterenmorgen voor de eerste keer een "french-manicure" toegepast. Om dit te doen, hebben we eerst de kleine deugniet een beetje moeten kalmeren en de ganse dag was hij wat verstoord. Maar kijk deze morgen haalde hij capriolen uit, sprong op de tafels en stoelen, zonder in zijn activiteiten enige hindernis te ondervinden. En wij mogen gerust verder werken zonder schrik te moeten hebben dat hij op onze benen springt zoals hij gewoon was om doen !!!!
Een dikke dank u wel, ... , onze vrijwilligers zijn in de wolken !"

Danièle DOEUVRE, Voorzitster van de "Fanal des Animaux" - Brussel - België - April 2009

Top

Mevrouw J. woont in de nabijheid van Brussel. Ze heeft ons gecontacteerd want haar hond, een dobberman van 35 kg, heeft de slechte gewoonte om op de zetels te springen en ze alzo te schenden met zijn nagels. Dit mooi (en indrukwekkend !) gezelschapsdier blijft tot vandaag onze grootste "grote klant" :-)

"Dag mijnheer,
Ik heb zelf dit weekend de NagelKapjes aangebracht op de nagels van mijn hond en ik ben er verrukt over. Ze is erg braaf geweest en heeft het zich laten welgevallen
Ik heb gekozen voor rode maar ik heb er mij vlug rekenschap van gegeven dat ik beter zwarte had gekozen. Het is niet erg, de volgende keer breng ik overal zwarte aan (eerste experiment, niet).
Ze wordt er precies niet door gehinderd. Eigenlijk trekt ze het zich helemaal niet aan. Ik zal u een foto opsturen ...
Bedankt voor uw vriendelijkheid."

Marie J. - Saint-Gérard - België - Maart 2009

Top

"Mevrouw, Mijnheer,
Ik woon in Parijs in een appartement en ik heb een kat van 6 jaar die regelmatig zijn nagels oefent op mijn sofa en behang. Lang heb ik naar een oplossing gezocht.
De krabpalen en afstotende sprays, hebben nooit een goed resultaat opgeleverd. Ik heb hem een katteboom gekocht. Ik was gelukkig om te zien dat het scheen te werken maar ik heb er mij vlug rekenschap moeten van geven dat mijn kat in geen geval kon laten om ergens anders zijn nagels te oefenen. Daarenboven was het lelijk en hij gebruikte zelfs de platformes niet om op te zitten.
De raadgevingen op de forums van Internet : leg een oude deken over de sofa die men verwijderd wanneer men gasten heeft ! Plak scotch of aluminiumpapier op de meubels ! En waarom niet terug gaan leven in een grot !!! En dan spreek ik nog niet over de toespraken van sommigen volgens dewelken een kat nu eenmaal gemaakt is om zijn nagels te oefenen, punt andere lijn ??? Dit was geen antwoord op mijn probleem :-{
Enkele maanden geleden heb ik op uw site een Kit gekocht van NagelKapjes. Eerst dacht ik dat het weer eens over een mirakelgadget zou gaan maar toen zegde ik tot mezelf dat het me toch niet veel kostte om het eens te proberen aangezien ik geen andere efficiënte oplossing had gevonden.
Na een paar maanden moet ik zeggen dat ik echt tevreden ben.
Waar ik me in het begin een beetje ongerust over maakte, is het feit dat ik nooit gewoon was geweest om zijn nagels te knippen. Ik heb dus de raadgevingen opgevolgd die op uw site staan : ik knip 3 of 4 nagels en zodra hij zenuwachtig begint te worden, stop ik om later nog eens te herbeginnen. Zodra de nagels geknipt zijn, is het aanbrengen van de hoesjes heel gemakkelijk. Op het einde geef ik hem zijn lievelingskroketjes.
Nu hij deze gewoonte heeft aangenomen, spint hij wanneer ik zijn nagels knip en hij volgt me onmiddellijk naar de keuken wanneer ik klaar ben met het aanbrengen van zijn NagelKapjes:-)
De eerste keer scheen hij een beetje verstoord te zijn gedurende een vijftal minuten. Nadien schonk hij er geen aandacht meer aan. Hij blijft verder zijn terrein afbakenen in het appartement door zich uit te rekken op de rugleuningen van de sofa of de muren. Met dit verschil dat er nu geen enkele schade meer is.
Ik ben echt tevreden over uw product. Voortaan maakt het deel uit van mijn gebruikelijke attributen net zoals de anti-vlooien halsband die ik hem in de zomer aandoe wanneer een vriend mij zijn huis met tuin leent.
U mag mijn getuigenis gerust publiceren op uw site en ik herhaal nogmaals mijn algehele tevredenheid. Heel genegen,"

Françoise G. - Paris (75) - Frankrijk - Maart 2009

Top

"Tot mijn kleine familie behoren twee kleintjes van 5 en 3 jaar en 3 katten.
Wij hebben altijd katten gehad thuis. Ze zijn zo schattig en hebben nooit veel schade veroorzaakt.
Nochtans heb ik mij altijd zorgen gemaakt wanneer ik zag hoe mijn kinderen aan het stoeien waren met de katten.
Het eindigde steeds op kleine schrammetjes. Niet dat mijn katten agressief of stout waren, maar omdat ze zo langs alle kanten vastgepakt werden door mijn kleine monstertjes, eindigde het regelmatig op gekrabt te zijn.
Onlangs heeft de jongste van mijn kinderen een groot lidteken geerfd op zijn wang.
Een vriendin heeft me dan uw NagelKapjes aangeraden en me het adres gegeven van uw site. Zij had er gekocht toen ze in verwachting was.
Ik heb eerst gelachen toen ik al die kleuren zag. Ik heb een Kit transparant gekocht om te proberen. Het aanbrengen was helemaal niet moeilijk. Het schijnt hen niet te hinderen.
Persoonlijk ben ik erg tevreden over uw product. Ik ben niet helemaal zeker dat dit ook voor mijn katten geldt : nu hun nagels niet meer "gescherpt" zijn om zich te verdedigen, martelen mijn kleine monstertjes hen nog meer dan vroeger ... steeds met veel liefde, wel te verstaan!
Bij mijn laatste bestelling, heb ik een Kit genomen in kleur. Dit heeft het voordeel om zichtbaarder te zijn wanneer er een hoesje afvalt."

Carole J. - Lille (59) - Frankrijk - Maart 2009

Top

"Goededag. Dankzij deze uitvinding moet mijn kat van anderhalf jaar niet meer lijden. De binnenkant van zijn oor was erg gevoelig. Telkens krabte hij zijn oor open. Hij werd er reeds twee maal voor geopereerd. Maar niets aan te doen. Ik heb gekozen voor een nageluittrekking van de linker achterpoot. Gezien het verbod in Frankrijk, heb ik er zelfs aan gedacht om ons een reis te offreren naar de landen waar het wel toegelaten is. Maar na opzoekingen op het net, ben ik op deze uitvinding gevallen en vandaag kan mijn kat in het appartement rondwandelen met zijn vriendjes zonder zijn kraag die hij minstens een jaar heeft moeten dragen. Hij is erg vriendelijk geworden want hij was agressief door zijn kraag. Hij had er normaal gesproken genoeg van. Hij kan zich opnieuw krabben zonder dat ik er moet achterlopen en hem berispen. Waarom heb ik deze hoesjes niet vroeger gevonden ? Mijn kat zou minder pijn hebben geleden en ik zou me niet schuldig hebben gevonden om alle weken naar de dierenarts te moeten gaan. Hij draagt ze nu al 15 dagen en geen enkel probleem. Ik heb ze hem aangedaan en hij heeft ze zelfs niet willen verwijderen. De hoesjes hebben een grote last van mijn schouders genomen. En Mr kan opnieuw kattekwaad uithalen !lol!. Bedankt softClaws."

Chrystelle R. - Lyon (69) - Frankrijk - Oktober 2008

Top

"Vorig jaar zijn we getrouwd. Met het spaargeld van de trouw heeft mijn vrouw vorige winter één van haar dromen kunnen verwezenlijken : zich een prachtige "design" eetkamer aanschaffen met de bijpassende lederen zetels. Ik hoef niet te zeggen dat haar plezier van korte duur was want vijftien dagen later oefende mijn kat vrolijk haar nagels op de fameuze zetels ... Crisis thuis, echtelijke ruzies, ... om mij uiteindelijk gesteld te zien voor een vreselijk dilemma, namelijk kiezen tussen mijn kat en mijn vrouw ! Gelukkig heeft mijn wederhelft die heel fervent rondspeurt op het internet, haar mouwen opgestroopt om een oplossing te zoeken : ze heeft dan de NagelKapjes SoftClaws ontdekt en we hebben ons gehaast om ze te kopen. Wij gebruiken SoftClaws nu al bijna een jaar. Wij hebben opnieuw de rust gevonden die wij voorheen nooit kenden want onze meubels zijn voortaan veilig. Wat mij betreft, wel ik ben nog zo dankbaar dat ik én mijn vrouw én mijn kat nog heb :-) (Mijn vrouw heeft echter het recht gehad om zich wat te wreken want mijn dikke kater met zijn allure "Mannelijk" draagt nu sinds een jaar mooie roze, kleine hoesjes)."

Patrick L. - Lyon (69) - Frankrijk - September 2008

Top

"Alle jaren laten mijn man en ik onze kater 2 tot 3 weken achter bij mijn schoonouders wanneer we met verlof gaan. En bij de terugkeer krijgen we telkens de verwijten van schoonvader te horen betreffende de occasionele vernielingen van onze "zoon" op de sofas en tapijten. Dit jaar hebben we SoftClaws ontdekt : het hoofd van schoonvader toen hij ons zag aankomen met de kat uitgerust met de mooie, gekleurde NagelKapjes. Dankzij SoftClaws, gedaan met de schade in het appartement en iedereen was dit jaar met meer gemoedsrust in verlof. Schoonvader die een geboren mopperaar is, moest toch nog klagen over het haar dat de kat had achtergelaten op de sofas gedurende onze afwezigheid !!!"

Christine S. - Lyon (69) - Frankrijk - Augustus 2008

Top

"De laatste tijd heeft onze Lhassa Apso een paar dermatologische problemen gehad in de oren. Het was verschrikkelijk om te moeten aanzien hoe hij zich tot bloedens toe krabte. Eerst hebben wij hem een kraag in plastiek aangetrokken rond zijn nek : het was erg om zien hoe hij overal tegen botste met zijn "radar" op het hoofd. Vrienden die een kat hebben, hebben mij dan verteld over de NagelKapjes SoftClaws. Ik heb de site e-dgriffe.com bekeken, eerst uit nieuwsgierigheid en dan heb ik een Kit gekocht. Het is werkelijk een geniaal systeem. Ik heb mijn hond uitgerust met zijn NagelKapjes : sindsdien gedaan met de "radar" en gedaan met de wondjes. En bovendien geeft dit hem een speciale "look" met zijn gekleurde nagels ..."

Colette L. - Vienne (38) - Frankrijk - Juli 2008

Top

"Wij hebben een kat die Chipie heet en die de gewoonte heeft om haar klauwen te zetten in de houten poten van ons bureau. En bovendien draagt ze goed haar naam want haar andere gewoonte bestaat uit het krabben naar alwie die in haar nabijheid komt. Wij hadden er ons al lang bij neergelegd tot onze familie uitgebreid werd met een baby. Er werd ons dan gesproken over SoftClaws. Wij hebben een Kit gekocht om te proberen. Sedertdien zijn wij er gerust in dat onze baby niet zal gekrabt worden, onze meubels zijn veilig en onze vrienden en familie hebben minder schrik om op bezoek te komen."

Fabrice F. - Sainte-Collombe (69) - Frankrijk - Juli 2008

Top